Bestseller
Nasza cena: 33,50zł
Cena detaliczna: 38,85zł Oszczędzasz: 13.8%
Menu
Większość z nas potrafi ciężko pracować za pieniądze. Dysponujemy wiedzą i umiejętnościami, pozwalającymi na ich zarabianie, ale często nie umiemy ich zatrzymać, a już niezwykle rzadko potrafimy zrobić tak, by to one pracowały dla nas.

Co możesz zyskać dzięki tej książce?
?Zrozumiesz, dlaczego bez względu na to, ile zarabiamy, mamy problemy finansowe.
?Poznasz, jaki wpływ na nasz majątek mają typowe decyzje, które podejmujemy.
?Dowiesz się, jak kilka prostych zmian, dotyczących wydawania pieniędzy, może przynieść wymierne i pozytywne efekty oraz pozwolić żyć bez ?szarpaniny? z finansami.
?Zdobędziesz podstawową wiedzę finansową i inwestycyjną, bez której nie można osiągnąć finansowej wolności.
?Poznasz możliwości i mechanizmy inwestycyjne, które pozwalają skutecznie budować majątek i dochód pasywny, by móc przeżyć swoje życie tak, jak chcemy.
?Dowiesz się m.in. jak analizować i tworzyć własne strategie inwestowania na giełdzie z wykorzystaniem funduszy inwestycyjnych, jak kupić 20 nieruchomości na wynajem, gdy masz zdolność kredytową tylko na jedną, jak zgromadzić 637 tys. zł więcej niż ktoś, kto ma taką samą pensję lub jak stworzyć sobie własną emeryturę w wysokości 3200 zł/mies.
?? i przekonasz się, jak można to osiągnąć, żyjąc w Polsce, a nie w Ameryce.
Dane szczegółowe
podtytul: czyli jak kilka Twoich decyzji może spowodować, że zgromadzisz majątek i szybciej osiągniesz wolność
Autorzy: Borowiak Jacek
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 242
Rok wydania: 2013
Wydawnictwo: Rozpisani.pl
ISBN: 9788393854004
Data premiery: 1900-01-01
Opinie
  • Aneta napisał:
    Nie jestem fanem czytania, a przeczytałam ją jednym tchem. Napisana super lekkim językiem książka uświadamiająca 40-to letniemu człowiekowi jak wiele błędnych decyzji finansowych w życiu podjął. Po jej przeczytaniu już nigdy nie wrócisz do starych nawyków nawet jeśli nie masz w genach konsekwencji to rozum nie pozwoli Ci dłużej być finansowym nieukiem, kompletnym baranem :). Do dzieła czytajcie i naprawiajcie swój świat finansów jak ja. Polecam.
    04.02.2014 Ocena opinii: 0

Pola oznaczone (*) są wymagane